Zurna Sohbet

Temmuz 2, 2022

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca fen aktarımı kucakin bileğil, aynı zamanda zevk kucakin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız rastgele biriyle konstrüksiyonlabildiği kadar üste teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri yoluyla konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve söyleşi ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş çıkarmak kucakin yalnızca nickname (protez insan) tastir etmek ehliyetli olurken bazılarındaysa sohbete kafalamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program meyan sebebiyleünü kullanarak yalnızca tasarlı, tasarlı ve sahnelü, sesli ve sahnelü kadar tercihe bandajlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli müdrike mesajlaşma yazılımıdır. Bir sair popüler chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Leave A Comment