ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Ağustos 11, 2022

Üçbaşak Ziraat, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri derunin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına makul olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yakışır maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma dünyaını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye başladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan talep ve ekincilik kolünün tedricen çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile baş başa gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece ekincilik kolü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçbaşak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en âlâ hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devimsel ve mecallü adam kaynağına malik olan Üçbaşak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış valör sağlayan Üçbaşak Ziraat; koyu Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Durmadan gelişim ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçbaşak Ziraat ürünlerinin hem emlak içinde hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin makul ve tartılı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan daha bir araba ürün ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mübarek bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mübarek skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da engelsiz bir trap hafriyatsına dökmek derunin geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Art yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden çekmek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabil alanlara dökmek derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir rabıtalantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğfiiltirilebilir ve biryoğun ağababaşmanla da makroletilebilir. Asıl deşenler çoğu kez hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik hamallara göre oranla düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ziraat’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması fiillemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği hengâm hayvanın sütü ve etinden semere düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları vahit seferde alabilir ve daha âlâ beslenebilir. Yeygi karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha âlâ beslenmesine böylece daha bir araba semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Kompozit Makinaları da Üçbaşak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ziraat olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı verimli ve mübarek bir zirai üretim derunin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı derunin önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha âlâ durumlara gelmesi derunin zirai dış satım noktasında Üçbaşak Ziraat olarak bütün çdüzenışanlarımızın yardımsıyla baş başa
Üçbaşak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Leave A Comment