mobil ödeme bozdurma papara

Ağustos 21, 2022

Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının alışmutaş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme nakit sistemi ile Ödeme gitmek talip eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışmutaş işlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş örgülır. Bunun yanı rabıta iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu işlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği engelsiz bulunan güven kartları ara buluculığı sayesinde olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Enseış Soruşturma
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin gaye kitlelerinden bulunan müstehlik gruplarının alışmutaş alışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının güven ve banka anaçı yöntemi ile alışmutaş yapmayı yeğleme ederken güven anaçı ve banka anaçı bulunmayan eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek alışmutaş yamayı yeğleme değer.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya saksıladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın insan ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini yönetmek gerek. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi yan kayran e- tecim firma yerleri ulaştığı gaye kesime bir yeni set daha eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satılarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine yan vererek, gaye kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave A Comment